Gadżety reklamowe

Szukasz pomysłu na promocję swojej firmy, nie wiesz co robisz nie tak? Szukasz pomysłu niebanalnego na wypromowanie swojej firmy? Wykorzystaj nowoczesne i nietuzinkowe formy reklamy. Wiadomo przecież, że gadżety z nadrukiem to jedno z lepszych rozwiązań. Trzeba tylko pamiętać, żeby były solidne. Wśród producentów są solidni wykonawcy, wiec na pewno uda się sfinalizować ten punkt planu. Poza tym trzeba przemyśleć, do kogo powinny trafiać gadżety. Niektórych interesują gadżety reklamowe dla dzieci, inni potrzebują coś zgoła odmiennego. Gusta i oczekiwania są bardzo różne. Ilu ludzi, tyle upodobań. My przedstawiamy przykładowe formy reklamy własnej firmy na różnego rodzaju produktach. Mogłoby się wydawać, że widziałeś różne przedmioty, które miały na sobie logo firmowe, ale czy zdajesz sobie z tego sprawę, że reklamę firmy możesz umieścić na produktach medycznych, ekologicznych czy też zabawkach dla dzieci?

Produkty medyczne

Aby firma stała się rozpoznawalna, potrzebna jest dobra reklama. Jednak samo chwytliwe hasło i interesujące logo, to nie wszystko. Ważne jest również miejsce, w którym umieszczona zostanie reklama. W naszej drukarni pomożemy państwu wybrać produkty, na których warto umieścić logo lub hasło reklamowe. Idealnie sprawdzi się przede wszystkim odzież medyczna, na której stosunkowo łatwo zrobić nadruk. Dobrze sprawdzą się również opakowania na lekarstwa i wszelkie opakowania, z którymi klienci mają częsty kontakt.

Produkty ekologiczne

Żywność, kosmetyki i artykuły ekologiczne zyskują na popularności. Konsumenci chcą dokonywać świadomych wyborów i przyczyniać się do dbania o wspólne dobro, jakim jest nasza planeta oraz o swoje zdrowie. Etykiety z logo, umieszczone na artykułach spożywczych, są doskonałym miejscem na umieszczenie loga firmy. Świetnie sprawdzi się również nadruk bezpośrednio na foliach, w których sprzedawane są np. płatki jaglane lub ekologiczne makarony. Przyjazne środowisku torby materiałowe, książki i zeszyty powstałe, dzięki zbiórkom makulatury oraz wszystkie produkty z tworzyw biodegradowalnych, to również dobre miejsce na umieszczenie loga.

Produkty ekskluzywne

W przypadku produktów ekskluzywnych, warto zadbać o dyskretne logo, które nie będzie nachalną reklamą. Każda marka, która cieszy się uznaniem i doskonałą renomą, posiada niewielkie, charakterystyczne logo, służące do sygnowania produktów. Warto je wykorzystać, drukując je na artykułach, które są wykonane odpowiedniego materiału. Ciekawy efekt można osiągnąć, drukując logo na szkle, które zawsze wygląda bardziej ekskluzywnie, niż inne rodzaje opakować. Drogi alkohol, opakowania na biżuterię, kosmetyki, w szczególności perfumy – to wszystko miejsca, w których bez problemu można umieść logo swojej firmy.

Produkty dla dzieci

Dzieci mają dobrą pamięć, pozwalającą im na kojarzenie różnego rodzaju symboli. Dlatego warto umieść swoje logo na artykułach, które są tworzone dla dzieci. Metki przyczepiane do zabawek dają niemal nieograniczoną możliwość reklamy. Można je przyczepić np. do maskotek. Oprócz tego, warto wydrukować logo na opakowaniu, wykonanym z papieru lub plastiku, np. od puzzli, gier planszowych albo klocków.