Odzież z nadrukiem

Poszukujesz idealnego prezentu? Chcesz wykazać się oryginalnością i sprawić by obdarowana przez ciebie osoba była zadowolona z prezentu, a ten nie trafił nieużywany do szafy? W takim razie zainteresuj się koszulkami z nadrukiem. Taki t-shirt możesz podarować przyjacielowi, dziewczynie, chłopakowi, tacie, czy nawet szefowi. Ty sam wybierasz co chcesz aby znajdowało się na koszulce. To może być zabawny napis lub ciekawe zdjęcie. Na tym polu możesz się wykazać kreatywnością i stworzyć rzecz, jedyną w swoim rodzaju, którą będzie posiadała tylko bliska ci osoba. Wybierasz odpowiedni rozmiar koszulki i projektujesz wzór. Na koszulce możesz umieścić na przykład napis kojarzący się z tą osobą, jego zalety lub wasze wspólne zdjęcie. Pomysłów jest dużo, możesz zaczerpnąć jakieś z Internetu lub samemu stworzyć coś ciekawego. Taką odzież z nadrukiem możesz zaprojektować również dla większej grupy osób, swojej rodziny, organizacji czy zespołu w firmie.

Wybór rodzaju odzieży

Zamówić u nas możesz nadruk na koszulkach, bluzach czy koszulach. Wszystko zależy od tego do czego potrzebujesz i dla kogo. Koszulka z logo firmowym w kolorze białym doskonale się nadaje dla hostess, które będą prezentowały twój produkt czy usługę na prezentacjach. Firmowe bluzy z nadrukiem przydadzą się np. w firmie budowlanej.

Kolorystyka odzieży reklamowej

Nie ma znaczenia dla nas jaki kolor ma mieć koszulka, jednak trzeba pamiętać, że należy wybrać kolor odzieży tak, aby firmowe logo czy też napisy były bardzo dobrze widoczne. Dlatego rekomendujemy standardowy biały lub czarny kolor koszulki – kontrastowy dla logo/tekstu, jaki ma się znaleźć na odzieży. Należy wybierać przyjazne dla oka kolory, aby odbiorca widział dokładnie to co chcemy przekazać poprzez nadruk na odzieży.

Jakość odzieży reklamowej

Należy wybierać najlepszej jakości odzież do nadruku, aby podczas druku, a także dłuższego użytkowania nic się z nią nie stało. Jeżeli chodzi o koszulki to najlepiej wybierać takie, które w specyfikacji mają gramaturę min. 135 g/m2 oraz wykonane są w stu procentach z bawełny lub jeżeli to strój sportowy z odpowiedniego, oddychającego materiału czy też z poliestru.

Wielkość nakładu

Drukujemy już od jednej sztuki w zamówieniu. Jednak im większe zamówienie tym oszczędzasz więcej na każdej sztuce. Przy zamówieniu jednej koszulki z logo cena wyniesie 18zł brutto. Jednak przy zamówieniu 10 sztuk już tylko 15zł brutto za sztukę, a przy zamówieniu więcej niż 50 sztuk koszulek – 10zł brutto sztuka.