Segregatory z nadrukiem

segregatory z nadrukiem

Gadżety reklamowe z nadrukiem firmowym, to doskonały sposób na promocję firmy. Są jak wizytówka, której klient nie chowa do portfela, lecz używając, stale przypomina sobie o firmie.

Na czym umieszcza się najczęściej nadruki firmowe?

Najpopularniejszym gadżetem tego typu są długopisy. Wykładane w dostępnych miejscach w biurach, hotelach i punktach obsługi klienta, niosą w świat nazwę i logo, czy numer telefonu firmy.
Niemal równą popularnością cieszą się smycze z nadrukiem, czy kalendarze.
Firmy produkujące gadżety reklamowe mają w ofercie również segregatory z nadrukiem
Czy mogą one spełniać rolę gadżetu reklamowego?

Segregatory z nadrukiem – zastosowanie

Segregatory to nieco inna kategoria gadżetu. Nie dajemy ich na ogół klientowi do swobodnego użytku, jak długopisów, smyczy, kalendarzy, czy kubków. Mogą jednak stanowić doskonałą oprawę dla wzorników lub katalogu produktów.
Segregatory z nadrukiem są wręcz niezastąpione jako oprawa dla materiałów szkoleniowych. Użytkownik szkolenia może w zależności od potrzeb wkładać i wyjmować materiały z segregatora, a także dokładać do niego czyste kartki przeznaczone na notatki własne. Wszystko to w solidnej oprawie z logo firmy, nazwą szkolenia i odpowiednią do tematyki grafiką.

Drobiazg, który wpływa na wizerunek

Segregatory z nadrukowanym logo firmy, są też doskonałym miejscem na dokumenty, zupełnie jak ich niespersonalizowana wersja. Segregatory z logo, spełniając tę samą funkcję co te „zwykłe”- prosto z półki sklepu z artykułami papierniczymi, dodają prestiżu firmie. To detal, ale suma detali składa się na wizerunek firmy. Umieszczając logo firmy na materiałach biurowych, nie tylko tych, które udostępniamy klientom, ale również na segregatorach używanych w biurze, podkreślamy powagę firmy i jej wysoki status.
Oczywiście liczy się jakość segregatorów, na których zostaną wykonane nadruki reklamowe. Zlecając wykonanie segregatorów z nadrukiem wybierzmy firmę, która wykonuje tego typu zlecenia jedynie na materiałach najwyższej jakości.